SI v Rybárně

o prostorech

Naše vybavené dílny mohou posloužit jako zajímavé zpestření vaší činnosti. Pro spolky, neziskové organizace a školy sídlící na Praze 1 je poskytujeme zadarmo, jen s případným poplatkem za opotřebení nářadí a spotřebovaný materiál. Podobně je k dispozici také sál v prvním patře.
Prostory je nutné rezervovat nejméně 2 týdny předem na e-mailu rezervace.rybarna@skautskyinstitut.cz. Do mailu uveďte prosím požadovanou místnost, den, časové rozmezí (nezapomeňte započítat i čas, který budete potřebovat na přípravu a úklid po akci), krátký popis akce, předpokládaný počet účastníků a informace o vašem spolku/organizaci včetně IČO. Odpovíme jakmile to bude v našich možnostech, s prostory můžete počítat po potvrzení rezervace.
Můžete si u nás vyzkoušet třeba šití, linoryt, výrobu sklenic ze starých lahví a frézkování do skla, vázání sešitů, vyrábění papíru, práci se dřevem nebo kovem, 3D tisk a mnoho dalšího.

Kalendář obsazenosti: