sál Ludvík - 321

Multifunkční místnost pro porady, brainstormingy, semináře i pohybové aktivity s kapacitou 40 lidí. Místnost je k dispozici mezi 8:00 a 22:00, v neděli od 9:00 do 18:00. Pokud máte zájem o rezervaci místnosti v jiném čase, napište nám na rezervace@skautskyinstitut.cz a nějaký volný termín jistě najdeme.

Na jógu i poradu

Prostorný sál ve 3. patře je vhodný k pohybu, k brainstormingu na popisovatelné zdi či korkové stěně ale zároveň k práci ve skupinkách okolo menších stolků, či poradě u jednoho velkého stolu.
Jedná se o jeden z našich nejsvětlejších sálů díky oknům, směrujícím na západ. Pokud byste potřebovali méně světla, stačí si zatáhnout závěsy. Díky umístění ve třetím patře, vás při práci nebude nic vyrušovat.
V sále je dataprojektor, popisovatelný nátěr na stěně, korková připínáčková stěna, botník, prostor na uložení oblečení, paravan a 3 stoly.

catering

Objednat si můžete také z nabídky cateringu - nápojů, ovoce, chlebů s domácí pomazánkou nebo pečených buchet či focaccií. Kompletní nabídku najdete v ceníku. Catering je nutno objednat minimálně týden (7 dní) předem. Servírujeme od 9:00. Doplnění cateringu nad rámec původní objednávky na místě není možné, ale můžete využít služeb naší kavárny.

nabídka a ceník

Zamluvte si Ludvíka

Rezervační formulář

Rezervační formulář vám zobrazí pouze dostupné hodiny, takže si hned potvrdíte, zda je termín volný. Pokud se vám nějaký čas nezobrazuje, znamená to, že si na něj rezervaci odeslal někdo jiný (pokud je v kalendáři volno a ve formuláři nedostupno, termín není volný, ale ještě se nepropsal do kalendáře). Formulář vám také spočítá cenu za celou rezervaci.

Jak rezervace fungují?

Máte dotaz? Mrkněte do častých dotazů, a když tam ten svůj nenajdete, napište nám na rezervace@skautskyinstitut.cz!

Časté dotazy o rezervacích