Skautský institut v Kutné Hoře

SI v Kutné Hoře? My jo! Je nás pár, ale je to fajn. Chystáme pro Vás akce a těšíme se, až SI je společně užijeme. Skauti i neskauti, všichni dohromady.
Rozjíždíme to, abychom dali příležitosti pro debatu či hledání nových impulsů. Rádi tvoříme prostor pro setkávání a chceme tuto atmosféru předávat i v Kutné Hoře.
Jsme součástí organizace Junák - český skaut.

KDE? SI v Kutné Hoře nemá své vlastní zázemí, a tak bude tak trochu migrujícím institutem. Akce se budou konat na různých místech Kutné Hory, například ve skautské klubovně či Barvířově domě. Místo bude vždy upřesněno na pozvánce.
CO? Celým programem nás bude provázet heslo SWAP IT, a tak během každé akce proběhne swap (výměna) specifické oblasti věcí. A stejně tak, jako budou různorodé swapy, budou různorodé i naše akce. Setkání, workshopy, přednášky, cvičení či panelová diskuze. Místo si musíš rezervovat ve formuláři!

Rezervační formulář

Program v tomto školním roce

Sleduj nás

Náš tým