Mám zájem!

Pronajmi SI kancelář

Skautský institut se díky spolupráci s Magistrátem hlavního města Prahy od května 2024 stará i o kancelářské prostory v komplexu budov na Staromáku, kde sídlí více než dvě desítky prospěšných organizací. Ve fyzickém prostoru tu chceme vytvářet zajímavé a inspirativní prostředí s příležitostmi k prolínání činnosti různých organizací a setkávání odborníků, říkáme tomu SI HUB. Chcete se přidat? Zapište se nám na waitlist!

Co nabízíme

V SI na Staromáku se v jedné velké budově snoubí veřejný prostor, který navštěvují tisíce lidí, s kancelářským prostorem pro společenské inovátory a agenty prospěšnosti. Je to trochu výzva, ale hlavně hodně velká příležitost pro všechny, kdo jsou u toho!

Aktuálně nemáme volné místnosti, ale můžete se nám zapsat na waitlist a budete v první řadě při jejich uvolnění.

Mám zájem!

Náš příběh

Na Staromáku fungujeme téměř dekádu. Každoročně pořádáme 400 vzdělávacích a kulturních akcí pro veřejnost, prostor včetně oblíbené kavárny navštěvují tisíce lidí každý měsíc.
Od roku 2017 zde fungovalo Pražské kreativní centrum (PKC), na které nyní volně navazujeme. Od května 2024 totiž spravujeme celý blok radničních domů na Staromáku včetně rozsáhlých kancelářských prostor a hledáme co nejfunkčnější a nejudržitelnější provozní model celého komplexu.
Víme, že chceme vytvářet zajímavé a inspirativní prostředí s příležitostmi k prolínání činnosti různých organizací a setkávání odborníků. Chceme jít do hloubky v aktuálních společenských tématech a zvát do nich co nejvíce i veřejnost.

Dlouhodobí nájemci získají

• 1

kancelářské zázemí a navazující služby zajišťované Skautským institutem

• 2